حضور دو زن جوان در دزدی های شبانه

اعضای باند خانوادگی سرقت‌های خیابانی در مشهد دستگیر شدند.

به گزارش ریسک نیوز، به نقل از ایران، چندی پیش وقوع چند سرقت لوازم و قطعات داخلی خودروهای سواری در غرب مشهد به مرکز 110 مخابره شد.

 

سرهنگ «حجت نیک‌مرام» رئیس پلیس مشهد گفت: تیم‌های آگاهی سرکلانتری غرب پیگیری این سرقت‌های شبانه را در دستور کار خود قرار داده و  افسران آگاهی کلانتری سجاد تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند، با بررسی سرنخ‌های موجود متوجه شدند مردی موتورسوار با همدستی دو زن جوان مرتکب این سرقت‌های سریالی می‌شوند.

 

رئیس پلیس مشهد خاطرنشان کرد: با کسب این اطلاعات، مأموران کلانتری سجاد ساعت 2 بامداد روز دوشنبه با گشت‌های نامحسوس موفق شدند متهمان را هنگامی که سوار بر موتورسیکلت و در حال پرسه‌زنی بودند شناسایی کنند. اعضای این باند که مردی جوان، همسر 30 ساله و خواهر زن 28 ساله‌اش بودند در برابر شواهد و ادله موجود ناچار به بیان حقیقت شده و تاکنون به 10 سرقت اعتراف کرده‌اند.

 

سرهنگ حجت نیک‌مرام با اشاره به این مطلب که تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر سرقت‌های انجام شده توسط آنها ادامه دارد، گفت: متهم اصلی این پرونده، سارقی سابقه‌ دار و از مجرمان حرفه‌ای است که پس از ازدواج، همسر خود و خواهر همسرش را نیز به این راه کشانده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

6  ×    =  48