واکنش برانکو به مصاحبه علی کریمی

برانکو در واکنش به حمایت علی کریمی از وی اظهار داشت: حرف علی کریمی سند است.

به گزارش ریسک نیوز،کریمی در مصاحبه ای گفت: «در این ماجرا حق با برانکو است. زمانی که تیم ملی بازی دارد و بازیکنان به اردو دعوت می‌شوند، اولویت با تیم ملی است و همه باشگاه‌ها باید همکاری کنند اما حالا که تیم ملی در شهریورماه بازی دارد و تیم‌های لیگ برتری در آغاز فصل بدنسازی هستند، باید به سرمربیان تیم‌ها حق داد که همه نفرات خود را در اختیار داشته باشند و البته باید در این شرایط به ملی‌پوشان فشار کمتری وارد شود.»

 

گرچه برانکو قبل از مصاحبه علی کریمی حرف‌هایش را زده بود اما بد ندیدیم به بهانه حمایت جادوگر، دقایقی با سرمربی پرسپولیس همکلام شویم.

 

* مصاحبه علی کریمی را خواندید؟
بله، برایم خواندند و امیدوارم بقیه هم خوانده باشند. کریمی هم فوتبال ایران را دیده و هم فوتبال اروپا را تجربه کرده است. حرف علی سند است. او مشکلات پرسپولیس و سایر باشگاه‌ها را خوب درک کرده و حرف درستی زده است.

 

* این دعوای پرسپولیس و تیم ملی به ضرر ملی‌پوشان شما نیست؟
بحث پرسپولیس و تیم ملی نیست. موضوع بحث حرفه‌ای‌گری است. همه ایران می‌دانند خواسته کی‌روش حرفه‌ای نیست. اگر این خواسته حرفه‌ای بود،‌ لژیونرها هم نباید در تیم باشگاهی خودشان تمرین کنند اما این اتفاق نمی‌افتد. من دعوایی هم با کسی ندارم و یک حرف حرفه‌ای می‌زنم.

 

* به نظر می‌رسد علی کریمی و سایر پیشکسوتان پرسپولیس بدجوری از شما حمایت می‌کنند. قبول دارید؟
باعث دلگرمی است. اینکه حمایت هواداران و پیشکسوتان را بالای سر خود ببینی،‌ به شدت امیدوارکننده است. علی کریمی همیشه چنین رفتاری داشته و از پرسپولیس حمایت کرده و از او تشکر می‌کنم.

 

* بالاخره می‌خواهید با این موضوع و تمرین نکردن ملی‌پوشان چه‌کار کنید؟
اجازه بدهید، به زودی یک تصمیم قاطع خواهیم گرفت.

 

* راستی ماجرای کاوه رضایی چه شد؟
من همه چیز را درباره خریدهای جدید به باشگاه سپردم و بهتر است این سؤالات را از مسئولان باشگاه بپرسید. درباره بازیکن خاصی هم حرف نمی‌زنم!

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  4  =  36